Архів новин  

Серпень 2016
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Правова підтримка внутрішньо переміщених осіб

Деталі

kremenc250820161

23 серпня 2016 року у с.Галещина, в приміщенні гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб виконуючою обо'язки директора Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Пушкаревською спільно з заступником начальника відділу “Козельщинське бюро правової допомоги” Аліною Литовченко проведено  прийом громадян, які вимушені залишити окуповані та небезпечні території.

Детальніше...

У центрі зайнятості надавали безоплатну правову допомогу

Деталі

DRUGIY25082015

25 серпня 2016 року в приміщенні Полтавського міського центру зайнятості працював виїзний дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. Фахівці Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали консультації та роз’яснення з питань оформлення спадщини та порядку реєстрації місця проживання.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження адвоката Данько Інну Ігорівну!

Деталі

Danko

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області вітає з 25 річчям Незалежності України!

Деталі

Nezaleznist

Сьогодні, в день чергової річниці незалежності України , бажаємо Вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини.

Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної

Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

з повагою,

команда Регіонального центру

з надання БВПД у Полтавській області

Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області проведено робочу зустріч з представниками Управління патрульної поліції у місті Полтаві Департаменту патрульної поліції

Деталі

reg2308201611

22 серпня 2016 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Черчатий та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Армеєва провели робочу зустріч з представниками Управління патрульної поліції у місті Полтаві Департаменту патрульної поліції.

Детальніше...

Робота «соціального офісу» в селищі Дублянщина

Деталі

persiy230820162

Вже традиційно в рамках співпраці Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Подільської районної у м. Полтаві ради, у віддалених куточках району м. Полтави забезпечується робота виїзних «соціальних офісів».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Перший полтавський місцевий центр продовжує інформаційну кампанію в районах
  2. Питання розвитку системи безоплатної правової допомоги в області розглянуто на засіданні Круглого столу до 25-річчя незалежності України
  3. Вітаємо з Днем народження директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рибаса Ігоря Володимировича!
  4. Презентація Бюро правової допомоги в місті Хорол
  5. РОЗШУКУЄТЬСЯ ФАХІВЕЦЬ З КОМУНІКАЦІЇ!
  6. Про заповнення вакантної посади головного спеціаліста відділу з організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру
  7. Громаду Машівського району проінформували про відкриття бюро правової допомоги
  8. Участь у засіданні сесії міської ради
  9. Безоплатна правова допомога на зустріч соціально вразливим верствам населення Шевченківського району
  10. Як отримати посвідчення учасника бойових дій
   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel


Змінена форма акта надання БВПД та додатків до ньогоSave


ФОРМИ МОНІТОРИНГУ БВПДSave