Архів новин  

Червень 2016
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

   

Працівники Першого полтавського місцевого центру долучились до обговорення проблем розвитку свого міста

Деталі

24.06.2016

Вчора, 23 червня у виставковій залі Міського будинку культури, за адресою вул. Майдан Незалежності 5  відбувся громадський форум "Моя Полтава - моє майбутнє".

Детальніше...

Запис тематичної радіопередачі щодо розвитку системи надання правової допомоги

Деталі

pd

24.06.2016 року на Полтавській ДТРК «Лтава» відбувся запис тематичної  телепередачі  «Відверто про…», присвяченій 20-й річниці прийняття Конституції України. Представники органів влади та громадськості обговорили історичні та правові питання, пов’язані з прийняттям та реалізацією Конституції  України.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога майже вдома

Деталі

 

BPD 24Жителі деяких сіл Полтавського району мають унікальну можливість отримувати безкоштовні юридичні консультації в бібліотеках завдяки відкриття на їх базах дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги за допомогою skype-зв’язку.

Детальніше...

Робоча зустріч із представником Управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Деталі

P6241153

24 червня 2016 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Людмила Армеєва провела робочу зустріч із виконувачем обов’язки начальника Управління державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Олегом Ковальчуком.

Детальніше...

Вітаємо з днем народження колегу Клименка Ігоря Володимировича!

Деталі

Klimenko24.06

Безкоштовні юридичні консультації для мешканців с. Лісок з залученням параюристів

Деталі

lisok

23 червня 2016 року в рамках Меморандуму про співпрацю робоча група у складі працівників Першого полтавського МЦ з надання БВПД разом зі студентами юридичного факультету «Полтавського університету економіки і торгівлі», та працівників Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у м. Полтаві ради здійснили виїзд до селища Лісок Ленінського району м. Полтави.

Детальніше...

Участь у заходах з нагоди Дня Конституції

Деталі

image 0.02.01.e5b8 V

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 20 років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету. З цієї нагоди в бібліотеці філії №3 Центральної бібліотечної системи для дорослих м. Кременчука спільно з працівниками контактного центру  відділу по роботі з населенням Крюківської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради проведено урочистий захід для жителів мікрорайону Раківки. У заході взяли участь працівники Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel


Змінена форма акта надання БВПД та додатків до ньогоSave


ФОРМИ МОНІТОРИНГУ БВПДSave