Спільне майно подружжя. Поділ спільного майна подружжя

Деталі

2233

Питання щодо поділу майна між подружжям найчастіше виникають при розірванні шлюбу. Різниця між спільною сумісною і приватною власністю одного з подружжя досить тонка. Що в себе включає спільне майно подружжя та як врегулювати спір щодо цього з цими питаннями найчастіше звертаються громадяни до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога в Аграрному коледжі управління і права ПДАА

Деталі

Agro29 вересня 2016 року на базі Аграрного коледжу управління і права Полтавської державної аграрної академії працював виїзний консультаційний пункт «Юридичні консультації» за участі працівників Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студентів коледжу.

Детальніше...

Лубенський місцевий центр проводить семінари щодо доступу до системи БПД

Деталі

S G 30 0927 та 28 вересня 2016 року працівники Лубенського місцевого центру провели семінари для працівників структурних підрозділів Лубенської райдержадміністрації та представників громадськості.

Детальніше...

Директор Лубенського центру провів робочу зустріч із головою Гребінківської райдержадміністрації

Деталі

Lub 30 0927 вересня 2016 року директор Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артем Россоха провів робочу зустріч з головою Гребінківської районної державної адміністрації Віталієм Роспоповим та керівником апарату РДА Русланом Мірошником.

Детальніше...

Дайджест заходів бюро правової допомоги області за 29 вересня 2016 року

Деталі

B 226 вересня 2016 року відбулась апаратна нарада у начальника управління праці та соціального захисту населення Великобагачанської районної державної адміністрації Людмили Беркало за участі керівників структурних підрозділів управління, а також працівників Великобагачанського бюро правової допомоги.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel


Змінена форма акта надання БВПД та додатків до ньогоSave


ФОРМИ МОНІТОРИНГУ БВПДSave