Архів новин  

Серпень 2017
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

У рамках відрядження в.о. директора Координаційного центру відвідав Миргородщину

Деталі

DSC04381

Учора, 22 серпня, в рамках робочого візиту до Полтавської області в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк відвідав Миргородське бюро правової допомоги та виїзний пункт консультування фахівців системи БПД Полтавщини, які надавали безоплатну правову допомогу гостям та відвідувачам Сорочинської Ярмарки.

Детальніше...

В.о. директора Координаційного центру відвідав Полтавщину

Деталі

IMG 0717

Сьогодні, 22 серпня, в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк з робочим візитом відвідав Полтавщину.

Відрядження розпочалося із зустрічі з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександром Черчатим та начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком з метою обговорення актуальних питань співпраці.

Детальніше...

До уваги адвокатів, які співпрацюють із системою БВПД Полтавщини!

Деталі

images2108

Шановні адвокати!

Запрошуємо Вас взяти участь у зустрічі з в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги  Олексієм Бонюком, яка відбудеться 22 серпня 2017 року о 10.30. в актовій залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області за адресою: м. Полтава,  вул. Європейська 37/40.

Детальніше...

Диканцям розповіли як захистити свої земельні права

Деталі

gerb dikanskogo rajona

17 серпня 2017 року у с-щі Диканька відбувся черговий виїзд мобільної групи консультування із земельних питань та захисту земельних прав аграріїв. Мобільна група у складі першого заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Миколи Лахижі, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмили Григор’євої, фахівців Другого полтавського МЦ та Диканського бюро правової допомоги провели  зустріч з головою районної державної адміністрації, представниками органів місцевого самоврядування, аграрного сектору Диканського району.

Детальніше...

Вийшов 27-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

logodagest 200x141

У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Правовий захист осіб, хворих на цукрових діабет в Україні

Деталі

saharnyj diabet u muzhchin

Цукровий дiабет є одним з найпоширеніших неінфекційних захворювань у світі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) на нього хворіє близько 3% населення Землі.

20 грудня 2006 року ООН прийняла резолюцію 61/225 по діабету, в якій визнала діабет неінфекційною епідемією. Щороку понад 3 мільйони діабетиків вмирає від таких ускладнень хвороби як інфаркт, інсульт і ниркова недостатність. Крiм того, дане захворювання є причиною тяжких iнвалiдизуючих ускладнень таких як слiпота, ниркова та судинна недостатнiсть та інші.

Про те, яким правовим захистом держави користуються особи, хворі на цукровий діабет консультують фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)