Архів новин  

Травень 2017
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

У Полтаві відбувся семінар-тренінг з реалізації прав ВПО для керівників місцевих центрів з надання БВПД

Деталі

DSCN5391

Про актуальні питання реалізації соціальних прав внутрішньо перемішених осіб говорили сьогодні, 25 травня 2017 року, у Полтаві. Захід такого формату проводиться на Полтавщині вже не вперше, та має на меті обговорити актуальні питання захисту прав ВПО у регіоні та шляхи їх вирішення. Серед учасників регіонального семінару – представники державних органів влади, експерти громадських організацій, фахівці системи БПД Полтавщини, а також співробітники Координаційного центру з надання правової допомоги – начальниця Управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук та керівник Харківської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи Ростислав Росоловський.

Детальніше...

Подільська районна у місті Полтаві рада та Перший полтавський місцевий центр з надання БВПД підписали меморандум про співпрацю

Деталі

22052017memorandum

22 травня 2017 року директор Першого полтавського МЦ з надання БВПД Ігор Рибас зустрівся з головою Подільської районної у місті Полтаві радою Вадимом Дробітьком, щоб обговорити напрями подальшої співпраці із забезпечення Подільського району м. Полтави безоплатною правовою допомогою.

Детальніше...

Як стягнути аліменти, якщо другий з батьків проживає за кордоном

Деталі

385362528

У сварках між батьками дітям випадає не найлегша доля. Самі цього не бажаючи вони стають свідками сімейних драм, які назавжди залишають слід у їхніх серцях. Якщо батьки розлучаються, неповнолітнього забирає хтось один із батьків, проте опікуються його матеріальним благом і мати, і батько. Дорослі відповідають перед законом за справністю виплати аліментів на своїх дітлахів. Є два варіанти утримування батьками дитини: за домовленістю сторін або за рішенням  суду. Якщо колишнє подружжя знайде спільну мову, то окрім аліментів, той, хто не мешкає разом із дитиною, може регулярно бачитись зі своїм чадом, брати участь у вихованні та розвитку дитини.

Детальніше...

Адвокат з Полтавщини допоміг анулювати актовий запис про смерть громадянина, який близько двох років був «померлим»

Деталі

21041717

В умовах розвитку сучасного суспільства проблема визнання особи безвісно відсутньою або оголошення особи померлою є особливо актуальною, оскільки щорічно зникає велика кількість людей. Причини такого явища найрізноманітніші – війна, стихійне лихо, викрадення. У нашій країні ця тема є особливо актуальною, оскільки за час проведення АТО безвісно зникло багато людей, доля яких  не відома досі. Правові наслідки оголошення фізичної особи померлою прирівнюються до правових наслідків, які настають у разі смерті. Тобто особа, яка є померлою втрачає свою цивільну правоздатність фізичної особи (певну здатність мати цивільні права і нести юридичні обов’язки), яка відповідно має чіткі часові рамки існування: виникає з народженням і припиняється зі смертю. У житті трапляються різні ситуації,  коли людина, в силу об’єктивних та суб’єктивних причин,  досить довгий час не з’являється за місцем свого постійного проживання, інформація про її місцезнаходження родичам не відома, так громадянина можуть визнати померлим за рішенням суду і видати на підставі цього відповідне свідоцтво про смерть і особа вважається померлою Коли ж людина знову з’являється вдома довести те, що вона є живою є досить складно.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   

МЦ Facebook  

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)