Архів новин  

Грудень 2017
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокатам Полтавщини розповіли про особливості роботи у системі БПД та про умови проведення конкурсу для адвокатів

Деталі

IMG 20171208 161225

8 грудня, у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  відбулася зустріч представників системи БПД  з адвокатами, які виявили бажання пройти конкурс з відбору адвокатів, що залучаються для надання БВПД.  Захід мав на меті ознайомити учасників з системою надання безоплатної  правової допомоги; порядком та умовами укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі; особливостями оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу та умовами проведення конкурсу, реєстрації учасників у конкурсі, проходження дистанційного курсу, а також критеріями та методикою оцінювання адвокатів.

Детальніше...

Під час чергових акцій з правопросвітництва учасникам розповіли про правові можливості системи БПД Полтавщини

Деталі

IMG 20171207 151844

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області проведені заходи для викладачів та студентів навчальних закладів м. Полтави з метою ознайомлення їх  з роботою  системи безоплатної правової допомоги на Полтавщині.

7 грудня 2017 року заступниця начальника комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Юлія Козаченко взяла участь в інструктивно-методичній раді педагогічного колективу Полтавського центру професійно-технічної освіти, де провела відповідний захід з правового інформування.

Детальніше...

Відбулося підсумкове засідання Полтавської обласної МКМР з правової освіти населення

Деталі

 002 0

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права , 07 грудня, у Полтаві відбулося підсумкове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у цьому році. У заході взяла участь заступник начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Козаченко.

Детальніше...

У Полтавському національному технічному університеті розповіли про безоплатну правову допомогу

Деталі

07122017polntu1

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 7 грудня 2017 року, в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся круглий стіл, присвячений Міжнародному Дню прав людини на тему «Визнання гідності, як основи свободи, справедливості та загального миру».

Участь у заході взяли: заступник директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту з питань організаційної, виховної та профорієнтаційної роботи Полтавського НТУ ім. Ю. Кондратюка, кандидат економічних наук, доцент Раїса Шинкаренко, доцент кафедри фінансів і банківської справи секції державного управління і права, кандидат наук з державного управління, доцент Інна Кульчій, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого полтавського МЦ з надання БВПД Тетяна Ражик, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Полтавській області  Олександр Горінчой, посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також студенти Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка.

Детальніше...

У Полтаві стартував конкурс малюнків «Права людини очима дітей»

Деталі

a0ad857d2310aecf06db69147e0d0d72 1024x768

Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області у рамках співпраці з виконавчим комітетом Полтавської міської ради ініціював проведення конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку «Права людини очима дітей».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Про адміністративну та кримінальну відповідальності неповнолітніх дізналися учні Полтавського центру професійно-технічної освіти
  2. Працівники Лубенського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги проводять правове інформування населення
  3. Правове інформування у рамках Всеукраїнського тижня права продовжується під час «Юридичного ранку»
  4. Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Плахотничого Дмитра Олексійовича!!!
  5. Правове інформування студентів Полтавського кооперативного коледжу
  6. Школярі Чутівщини пройшли правовий лабіринт під назвою «Подорож країнами Закону»
  7. Учні полтавського ПТУ дізналися як захистити себе від домашнього насильства
  8. Радіослухачів Полтавщини проінформували про Всеукраїнський тиждень права та роботу системи БПД в області
  9. На Полтавщині обговорили питання збільшення фінансування обласної програми правової освіти
  10. Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу «Оржицьке бюро правової допомоги» Слинько Юлію Юріївну!
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)