Архів новин  

Жовтень 2016
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Дайджест заходів бюро правової допомоги за 24 жовтня 2016 року

Деталі

Karlivka21102016   121 жовтня 2016 року в Карлівській районній бібліотеці ім. А. Михайленка відбулося засідання жіночого клубу «Елегія», під час якого начальник відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Юрій Ночовний виступив з лекцією на тему: «Спадкування за цивільним кодексом України». Присутні ознайомилися з поняттями спадкування, прийняття спадщини, заповідального відказу, встановлення сервітуту,  особливостями спадкування за законом та заповітом та іншими новелами спадкового права. Після закінчення доповіді члени клубу мали змогу поставити запитання.

Детальніше...

Вітаємо із заслуженою нагородою першого заступника директора Регіонального центру Лахижу Миколу Івановича!

Деталі

DSC 0004 2

25.10.2016 року на початку розширеного засідання колегії облдержадміністрації голова ОДА Валерій Головко та очільник обласної ради Олександр Біленький вручили державну нагороду - орден за “Заслуги” ІІІ ступеня першому заступнику директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Миколі Лахижі.

Детальніше...

Вітаємо із 55-річчям адвоката Примакову Галину Петрівну!

Деталі

primakova

Прийом громадян в Глобинському територіальному центрі соціального обслуговування

Деталі

kremen4yk2510201625 жовтня  2016 року начальник відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максим Журенко, провів виїзний прийом громадян у приміщенні Територіального центру соціального обслуговування Глобинської РДА. Основне питання яке турбувало людей пенсійного віку це – порядок розроблення технічної документації на землю внаслідок розпаювання земель сільськогосподарського призначення. Спільно з юрисконсультом Територіального центру Валентиною Тульською, було надано вичерпні кваліфіковані консультації та розроблено єдиний для всіх алгоритм дій, для правильного оформлення  земельної ділянки.

Після закінчення прийому громадян, начальником Глобинського бюро було досягнуто згоди про проведення спільного виїзного консультування населення у складі соціального офісу та було розміщено інформаційні матеріали про роботу бюро.

Вітаємо з Днем народження адвоката Шеремет Аліну Сергіївну!

Деталі

Sheremet

Робота виїзного консультаційного пункту в с. Мачухи Полтавського району

Деталі

21102016ma4ychy

21 жовтня 2016 року в рамках Меморандуму про співпрацю між Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Територіальним центром соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Полтавського району в селі Мачухи працював виїзний консультаційний пункт доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Прийом громадян проводився в Мачухівському сільському будинку культури.

Цього дня працівники Першого полтавського МЦ з надання БВПД надавали правові консультації та роз’яснювали  чинне законодавство України.

До виїзного консультаційного пункту звернулось чимало жителів територіальної громади,  зокрема з питань спадкового права, а також порядку та процедури призначення субсидії.

Всі відвідувачі консультаційного пункту отримали вичерпні відповіді на свої питання, а також інформаційні матеріали щодо порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги та місця розташування Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel


Змінена форма акта надання БВПД та додатків до ньогоSave


ФОРМИ МОНІТОРИНГУ БВПДSave