Архів новин  

Вересень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

Інформування затриманих осіб про право на захист - запорука дотримання прав громадян

Деталі

viber image1909

На виконання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги від 12 грудня 2016 року, Спільного плану дій Національної поліції України та Міністерства юстиції України із запобігання, виявлення та недопущення фактів порушення права осіб, затриманих за підозрою у вчиненні злочину, на захист, безоплатну правову допомогу та дотримання гарантій адвокатської діяльності спільним наказом Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ України від 20 лютого 2018 року №433/133 затверджений Порядок розміщення друкованої продукції з інформацією про права осіб на захист та безоплатну вторинну правову допомогу в органах і підрозділах Національної поліції України.

Детальніше...

Кобеляччина стала черговим центром правопросвітництва

Деталі

DSC 0332

Сьогодні, 18 вересня 2018 року, у м. Кобеляки сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, держслужбовців Кобеляцького, Козельщинського та Новосанжарського районів навчали як реагувати на правові потреби територіальних громад.

Під час семінару представники територіальних громад дізнавалися як реагувати на правові потреби громадян, які є актуальні питання розвитку місцевого самоврядування, як готувати проекти для участі у програмі «Бюджет участі», так як вони сприяють реалізувати масштабні проекти, спрямовані на розвиток територіальних громад в області.

Детальніше...

Питання щодо надання безоплатної правової допомоги на особистому контролі губернатора області

Деталі

DSC 0392

Із метою встановлення верховенства права в Україні створена системи надання безоплатної правової допомоги, що дає змогу оперативно реагувати на потреби громадян у вирішенні правових питань. Враховуючи актуальність питань забезпечення жителів області фахової правовою допомогою, 17 вересня 2018 року під час наради у голови облдержадміністрації було розглянуто питання про актуальні завдання та напрями оптимізації надання правової допомоги населенню області.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий презентував присутнім результати роботи системи в області, розповів про новації у законодавстві щодо надання безоплатної правової допомоги, поінформував про перспективи розвитку та повідомив про виклики, які наразі постають перед системою.

Детальніше...

«Місто професій» організували у самому центрі Полтави

Деталі

41745297 1967222170245110 1733404974819311616 n

15 вересня у самому центрі міста Полтава на території Корпусного парку відбулося цікаве дійство під назвою «Місто професій». «Місто професій» дитячий фестиваль, що вже п'ятий рік реалізується в Україні. Проект мав на меті провести широку профорієнтаційну роботу, щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. У парковій зоні розгорнулося імпровізоване «Місто Професій». При вході на територію Міста кожна дитина отримала паспорт та мала можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців різних галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, біолог, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, державний виконавець, нотаріус, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до «роботи».

Детальніше...

І місто прибирали, і про правову допомогу розповідали

Деталі

41755293 1904872863150593 1334010777643778048 n

Цьогоріч Полтавська область разом із містами зі ста країн світу вчергове долучилася до Всесвітнього дня прибирання. Захід відбувся 15 вересня під назвою «World Cleanup Dаy» у Прирічковому парку м. Полтави. Разом з полтавцями до акції з прибирання рідного міста долучилися і фахівці системи БПД. Інтегратор Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Андрій Костенко, окрім поєднання користі від прибирання міста, поінформував учасників про можливості системи безоплатної правової допомоги та закликав скористатися ними задля інформування, реалізації та захисту своїх прав.

Детальніше...

Юридична література – шлях до правової обізнаності

Деталі

1

13 вересня 2018 року в Чутівській центральній районній бібліотеці за участі заступника начальника Чутівського бюро правової допомоги Анатолія Турчина, директора ЦБС Чутівського району Валентини Забари та працівників даної установи Валентини Ламаш, Людмили Литвин та Тетяни Пижик відбулася презентація у формі публічної виставки юридичної літератури 2018 року видання, придбаної за рахунок коштів, виділених рішенням двадцять першої сесії Чутівської районної ради сьомого скликання від 20.03.2018 року на загальну суму 1000 грн на виконання п. 22 Програми правової освіти населення Чутівського району на 2016-2020 роки. На вищевказаній виставці були розміщені такі книги видавництва «Юрінком Інтер» як «Конституційне право України», «Історія держави та права України» та «Правознавство».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Оперативний штаб протидії аграрному рейдерству в дії
  2. Проведення робочої зустрічі із регіональним представником у східних областях Департаменту регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
  3. Робоча зустріч з представником Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку
  4. Освітян поінформували про можливості системи безоплатної правової допомоги
  5. У Полтаві говорили про те, як можна захистити свої права завдяки бюро правової допомоги
  6. Про те, як захистити свої права та куди для цього слід звернутися говоритимуть під час прес-конференції у Полтаві
  7. Як полтавська молодь правові знання здобувала
  8. Проведення дводеного правоосвітнього зльоту «Я МАЮ ПРАВО! та успішно його реалізую!» на базі спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії» 28-29 серпня 2018 року
  9. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області вітає з Днем Незалежності України!
  10. Спільні дії задля ефективного захисту прав і свобод людини в місцях несвободи
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам