Архів новин  

Серпень 2016
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Готовність до відкриття бюро правової допомоги розглянуто на нараді в голови Полтавської облдержадміністрації

Деталі

reg29082016

29 серпня на черговій щотижневій нараді в голови Полтавської обласної державної адміністрації розглянуто питання про стан підготовки до відкриття в області бюро правової допомоги.

У своєму виступі директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий зазначив, що протягом 2016 року на Полтавщині, як і в цілому у державі, проходило реформування територіальних органів Міністерства юстиції України. Завершено реорганізацію районних, міськрайонних та міських управлінь юстиції, а з 1 вересня у 23 населених пунктах області запрацюють Бюро правової допомоги.

Детальніше...

РОЗШУКУЄТЬСЯ ФАХІВЕЦЬ З КОМУНІКАЦІЇ!

Деталі

2233

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області (бюджетна установа у сфері управління Міністерства юстиції України) розшукує фахівця з комунікації на посаду заступника начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру!

Детальніше...

Відкриття Бюро правової допомоги у смт. Семенівка

Деталі

kremenc290820166251

25 серпня 2016 року в малому залі Семенівської міської ради відбувся “круглий стіл” для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації району з метою інформування громади про відкриття Семенівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Презентація відділу “Глобинське бюро правової допомоги” Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

kremench29082016 12

25 серпня проведено презентацію Глобинського бюро правової допомоги. Участь у заході взяли голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь, сільські голови та секретарі сільських рад району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, журналісти газети “Зоря Придніпров’я”.

Детальніше...

Проведено «вуличне інформування»

Деталі

Pershiy 2906201626 серпня 2016 року в  м. Полтава працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено акцію «вуличного інформування» щодо надання роз’яснень населенню про роботу системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Виїзний прийом мешканців Крюківського району м. Кременчука

Деталі

kremench290820161

26 серпня 2016 року в приміщені контактного центру № 24 Крюківської районної адміністрації проведено виїзний прийом громадян працівниками Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Робота “соціального офісу» в с. Залізничників

Деталі

2233

26 серпня 2016 рокув рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Подільської районної у м. Полтаві ради, в селищі Залізничників працював «соціальний офіс».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Зустріч у «Центрі під одним дахом» з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО
  2. В Полтаві відбулась розширена нарада з керівниками новостворених бюро правової допомоги
  3. Правова підтримка внутрішньо переміщених осіб
  4. У центрі зайнятості надавали безоплатну правову допомогу
  5. Вітаємо з Днем народження начальника відділу правової інформації та консультацій Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД Чорновол Наталію Володимирівну!
  6. Вітаємо з Днем народження адвоката Данько Інну Ігорівну!
  7. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області вітає з 25 річчям Незалежності України!
  8. Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області проведено робочу зустріч з представниками Управління патрульної поліції у місті Полтаві Департаменту патрульної поліції
  9. Робота «соціального офісу» в селищі Дублянщина
  10. Перший полтавський місцевий центр продовжує інформаційну кампанію в районах
   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel


Змінена форма акта надання БВПД та додатків до ньогоSave


ФОРМИ МОНІТОРИНГУ БВПДSave