Архів новин  

Лютий 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Журналістам Полтавщини розповіли як захистити свої права

Деталі

27973119 1291167524318866 5580879646264231797 n

15 лютого, у Полтаві відбувся семінар-тренінг для представників ЗМІ та поліцейських, що відповідають за взаємодію з мас-медіа на місцях.Участь у заході взяв директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександр Черчатий. 

Семінар-тренінг ініційований Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області спільно з Полтавською обласною організацією Національної спілки журналістів України. Захід проходив у 2 етапи, теоретичний та практичний, та мав на меті підвищити правову обізнаність журналістів, а також сприяти недопущенню порушень їх законних прав та інтересів.

Детальніше...

Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області консультує про особливості подачі електронних декларації

Деталі

unnamed 94515a9cfd15e5cfb50fd68f8b91a756

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає НАЗК.

Детальніше...

Відбулися чергові комунікативні заходи з представниками поліції

Деталі

P2141255

 

14 лютого 2018 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва провела робочу зустріч із заступником начальника ГУ НП в Полтавській області – начальником слідчого управління Володимиром Тимошко.

Детальніше...

Про права людини та обов’язки державних службовців розповіли юристам Чутівщини

Деталі

13022018 Seminar RDA 3

13 лютого 2018 року в Чутівській РДА заступник начальника Чутівського бюро правової допомоги Анатолій Турчин, начальник Чутівського ВДВС ГТУЮ у Полтавській області Тетяна Карпенко, начальник Чутівського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Тетяна Фисун, а також фахівцями даних державних установ Катериною Грошевою, Валентиною Порохнею та Вадимом Дроздом для представників юридичних служб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, посадових осіб структурних підрозділів та апарату РДА в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели навчальне семінарське заняття на тему:«Права людини. Обов’язки державних службовців щодо забезпечення реалізації прав громадян. Проекти Міністерства юстиції України».

Детальніше...

Юристи системи БПД підвищували свою обізнаність з норм чинного законодавства

Деталі

2017 10 20 sem nar 59e9c6f9c2924

Вже понад 25 років у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області проводиться семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області. Доповідачами на заході виступають фахівців органів юстиції області, системи безоплатної правової допомоги, фіскальної служби, судді Апеляційного суду Полтавської області та місцевих судів м. Полтави, управління Держгеокадастру, Пенсійного фонду, Управлінь праці та соціального захисту населення та інші представники органів виконавчої влади. Тематика занять формується відповідно до побажань слухачів, про які дізнаються шляхом проведення анкетувань на останньому засіданні семінару. Постійнодіючий семінар проводиться кожного другого вівторка місяця з вересня по травень.

Детальніше...

Обговорення напрямів співпраці

Деталі

51302

         13 лютого 2018 році у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області (далі – РЦ) відбулася робоча зустріч директора РЦ Олександра Черчатого з начальником управління освіти виконкому Полтавської міської ради Лесею Марталішвілі. Участь у зустрічі взяв також перший заступник директора РЦ Микола Лахижа.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Полтаві презентували проект «Школа місцевого самоврядування»
  2. Вітаємо з Днем народження адвоката системи БВПД Божко Тетяну Борисівну!!!
  3. Вітаємо з Днем народження начальника відділу правової інформації та консультацій Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Жорника Ігора Борисовича!!!
  4. Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області консультує про особливості надання додаткової відпустки одинокій матері (одинокому батькові)
  5. Як запобігти та протидіяти домашньому насильству дізналися студенти Коледжу управління економіки і права
  6. Вітаємо з Днем народження в.о. директора Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Пушкаревську Ірину Валентинівну!!!
  7. Вітаємо з Днем народження начальника відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Ночовного Юрія Володимировича!!!
  8. Закріплення співпраці задля правової інформованості клієнтів пробації
  9. Жертви домашнього насильства отримали ще більше правового захисту. Консультують фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області
  10. Затверджено стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.01.2018):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)