Архів новин  

Грудень 2016
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

У Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

Деталі

golovna0812

8 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права у м. Полтава у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти».

Детальніше...

Просвітницькі заходи в установах виконання покарань

Деталі

PC081225

У ході проведення Всеукраїнського тижня права 8 грудня цього року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Армеєва відвідала Надержинщинську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області(№65), де зустрілася із засудженими.

Детальніше...

Регіональна науково-практична конференція з питань захисту прав людини

Деталі

PC071282

7 грудня 2016 року у м. Полтава у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулася Регіональна науково-практична конференція «Права людини в Україні: сучасний стан та механізми реалізації».

Детальніше...

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Деталі

lictivka no2 zi cvyatom 766 500x500

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні Україна перебуває на порозі вирішальних змін, важливим елементом яких є реформа з децентралізації влади та стрімкий розвиток самоврядування, зокрема, об’єднаних територіальних громад.

Децентралізація – основна реформа, від якої залежить зміцнення самоврядування та регіональний розвиток, економічне та культурне піднесення українських міст і селищ, наповнення місцевих бюджетів коштами, необхідними для модернізації інфраструктури, реалізації важливих будівельних проектів і соціальних програм.

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців. 

     Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, родинного затишку та спокою, любові й наснаги, витримки, оптимізму та миру у нашій країні. Нехай ваша професійність і досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави.

Правопросвітницькі заходи для учнівської молоді у рамках Всеукраїнського тижня права

Деталі

05122016vidkrutuiyrokGlobino2

5 грудня 2016 року у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, головним  спеціалістом  відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД  Оленою Коверзай, було проведено відкритий урок на тему: «Права людини» для учнів Шепелівської ЗОШ I – II ступенів.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 05.12.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1600 грн.,):

для всіх версій Excel


Змінена форма акта надання БВПД та додатків до ньогоSave


ФОРМИ МОНІТОРИНГУ БВПДSave