Архів новин  

Березень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Система безоплатної правової допомоги Полтавської області у дії

Деталі

2233

Відповідно статті 3 Конституції України права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. З метою забезпечення реалізації закріплених прав і свобод людини і громадянина Конституція України встановлює відповідні правові гарантії.

Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

Детальніше...

Про шляхи удосконалення правової освіти говорили під час семінару у Полтаві

Деталі

DSC 1030

14 березня 2018 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся семінар з питань посилення правової обізнаності учасників навчально-виховного процесу на тему «Шляхи оптимізації надання безоплатної правової допомоги та правопросвітництва: проблеми, завдання та перспективи».

Учасниками заходу стали представники міської ради та міськвиконкому, заступники директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів міста, адвокати, представники Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Посилення правової освіти – крок до правової держави

Деталі

29177077 587873494900740 1860215774019321856 n

Реалізуючи правопросвітницьку функцію, фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області активно комунікують з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, навчальними, бібліотечними закладами, громадськими організаціями. Ключову роль у координації правової освіти у регіоні займає Полтавська обласна міжвідомча координаційно-методична рада (далі -МКМР) з правової освіти населення, яка є консультативно-дорадчим органом при обласній державній адміністрації. До складу МКМР входять представники обласних структур, в т.ч. й директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександр Черчатий.

Детальніше...

Фахівці Регіонального та місцевого центру взяли участь у черговому семінарі для юристів

Деталі

29104246 1722691224454736 8508244860550594866 n

Сповідуючи цінності системи безоплатної правової допомоги, її працівники постійно прагнуть удосконалення своєї діяльності, навчаються завдяки обміну досвідом та кращим практикам.

З метою отримання необхідних правових знань та навичок, задля практичної їх реалізації у професійній діяльності, фахівці системи БПД області беруть участь у засіданні постійнодіючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області.

Детальніше...

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у семінарі

Деталі

Pres anons

14 березня 2018 року о 14.30. в актовій залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40 відбудеться семінар з питань посилення правової обізнаності учасників навчально-виховного процесу.

Детальніше...

Який порядок відшкодування шкоди здоров’ю, що завдана на вулиці, консультують фахівці системи БПД

Деталі

3f6beb4ab529bb7b00ce1447aa996693 L

Іноді на вулицях нас чекає небезпека втрапити у відкритий каналізаційний люк, у зимову холодну пору раптом може впасти бурулька або можна отримати перелом через те, що підсковзнулись на обледенілих сходах магазину чи іншої організації. Як свідчить досвід така небезпека може нас чатувати де завгодно: що посковзнутися можна де завгодно: на тротуарі, у дворі будинку, на ганку магазину. Взимку всі ці небезпечні місця повинні оброблятися протиожеледними сумішами і своєчасно очищатися, але це робиться далеко не завжди. Отже, якщо Ви все ж впали, отримали травми і пошкодження, і знаєте, що це сталося через чиюсь недбалість, можна спробувати домогтися справедливості через суд тавідстояти своє право на відшкодування шкоди.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Колектив Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області щиро вітає усіх жінок з Міжнародним жіночим днем - 8 березня!
  2. Клієнтці Лубенського місцевого центру з надання БВПД допомогли зняти арешт з квартири
  3. Вітаємо з Днем народження начальника відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру Шульгу Жанну Анатоліївну!
  4. Вітаємо з Днем народження начальника відділу «Шишацьке бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру Легейду Вікторію Григорівну !
  5. Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру Хоменко Анжелу Миколаївну!
  6. Залучаємо нових партнерів до співпраці
  7. Вітаємо з Днем народження начальника відділу «Хорольське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру Барило Юлію Віталіївну!
  8. Директор Регіонального центру взяв участь у складі конкурсної комісії по розгляду молодіжних проектів
  9. Консультації фахівців системи БПД: правові гарантії праці молоді в Україні
  10. Вітаємо з Днем народження адвоката Рижанкова Миколу Михайловича!
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.01.2018):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)