Архів новин  

Серпень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Права та обов`язки батьків–вихователів

Деталі

345

Право на сім’ю є одним з природних прав людини, адже дає можливість забезпечити її нормальний фізичний, моральний, інтелектуальний та соціальний розвиток, дає змогу стати повноцінним членом суспільства. Право жити та виховуватись в сім’ї кожна дитини має від народження та в силу народження. Про те, хто такі батьки вихователі, їх основні права та обов’язки консультують фахівці Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Озброюємо жителів області правовими знаннями

Деталі

64

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 17 серпня 2018 року фахівці Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД Анастія Гречка та Андрій Свєшніков провели на базі Державної установи «Полтавська виправна колонія  (№ 64)» лекцію бесіду на тему «Звільнення від покарання та його відбування». Також по завершенню заходу працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, кожен бажаючий мав можливість отримати юридичну консультацію. Питання, з якими звертались громадяни стосувались виконання вироку суду в частині цивільного позову, відрахування аліментів, підстави позбавлення батьківських прав.

Детальніше...

Правова освіта представників територіальних громад - крок до ефективної правової держави

Деталі

viber image15

16 серпня 2018 року у м. Карлівка сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, держслужбовців Карлівського, Чутівського та Машівського районів навчали посилювати правову спроможність територіальних громад.

Заходи подібного формату стали на Полтавщині вже доброю традицією та реалізуються у рамках Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки та ініціюються Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області за підтримки Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Запрошуємо активну полтавську молодь взяти участь у правоосвітньому зльоті «Я МАЮ ПРАВО! та успішно його реалізую!»

Деталі

YAMP

28-29 серпня 2018 року на базі спортивно-оздоровчого табору «Олімпійські надії» у с. Соснівка, Полтавського району відбудеться правоосвітній зліт «Я МАЮ ПРАВО! та успішно його реалізую!».

Під час дводенного перебування у таборі учасники візьмуть участь у правових квестах, інтерактивних іграх, отримають масу корисної інформації, позитивних емоції та задоволення від спілкування, і, головне, отримають знання про свої права, як їх реалізувати та захистити на практиці.

Детальніше...

Участь у консультаціях щодо практики реалізації та аналізу державної політики у сфері правової освіти населення

Деталі

39179852 1912975482092975 2348833626096926720 n

15 серпня 2018 року перший заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Микола Лахижа взяв участь у консультаціях щодо практики реалізації та аналізу державної політики у сфері правової освіти населення, організованих Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області за дорученням Міністерства юстиції України. Участь у заході взяли представники органів влади та громадських організацій, які беруть участь у роботі з правової освіти населення Полтавської області.

Детальніше...

Штаб з питань захисту прав аграріїв у дії

Деталі

39266642 1912622232128300 7651729493341503488 n

15 серпня 2018 року відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. Реалізуючи державну політику з питань захисту прав аграріїв члени оперативного штабу розглянули питання щодо ситуації, яка склалася у фермерському господарстві «М. В. Щедрий лан» щодо збору урожаю та ситуацію, що склалася між громадянкою Гришиною О. П. та СТОВ «ОБРІЙ» щодо користування земельною ділянкою, що знаходиться на території Шевченківської сільської ради Решетилівського району.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Клепачівській сільській раді працювала мобільна точки доступу до системи безоплатної правової допомоги
  2. Вирішення спору про визначення місця проживання дитини та припинення стягнення аліментів на користь батька
  3. Житель Диканьки за допомогою юриста Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги домігся зменшення розміру плати за централізоване опалення в 15 разів
  4. Клієнту бюро правової допомоги допомогли відшкодувати шкоду внаслідок ДТП
  5. Працівники системи безплатної правової допомоги Полтавщини взяли участь у засіданні робочої групи з питань гендерної дискримінації
  6. Навчання для слідчих Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області
  7. Реалізація права на безоплатну правову допомогу
  8. Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги працювала в Чутівському районі
  9. Захист представників аграрного бізнесу від рейдерів
  10. Відвідувачі Чутівського районного сектору з питань пробації ознайомилися з факторами, що впливають на рівень злочинності в Україні
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам