Архів новин  

Грудень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Юристам Полтавщини розповіли про можливості системи безоплатної правової допомоги

Деталі

IMG 0960

13 грудня 2018 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Ігор Клименко взяв участь у тематичному короткостроковому семінарі для  працівників юридичних служб райдержадміністрацій, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації з актуальних питань публічного управління, впровадження законодавства про державну службу.

Детальніше...

Для бібліотечних працівників та відвідувачів презентували довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

20181213 095342

13 грудня 2018 року для працівників та відвідувачів Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара заступник начальника відділу фінансів, контрактного-договірної роботи та бухгалтерського обліку Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Микола Карпінський презентував відкриття довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» .

Детальніше...

Відтепер громадяни можуть дізнатися про свої права завдяки платформі правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

48277716 2172425326312509 4838570672315695104 n

13 грудня 2018 року, у рамках Всеукраїнського тижня права, відкрився новий ефективний правовий ресурс для того, щоб підвищити знання громадян про їх права, механізми їх реалізації та захисту база правових консультацій «WikiLegalAid».

«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Детальніше...

Майбутнім правникам розповіли про правові інструменти захисту прав людини

Деталі

DSCN1936

12 грудня 2018 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся круглий стіл на тему: «Права людини та ефективні механізми їх захисту».

Захід відбувся у рамках проведення Всеукраїнського тижня права та мав на меті поінформувати майбутніх правників про правові інструменти задля захисту своїх законних прав та інтересів, розповісти як їм у нагоді можуть стати представники державних та недержавних інституцій.

Детальніше...

Засуджені отримали безоплатну правову допомогу

Деталі

PC111263

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, з метою розширення та спрощення доступу до отримання правових послуг осіб, які перебувають в умовах несвободи, 11 грудня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Клименко, очільниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва спільно із Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Юрієм Чернушенком та адвокатом системи БВПД Олегом Веретельником завітали до Державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№65)», де зустрілися із засудженими.

Детальніше...

У Полтаві говорили як можна захистити свої права завдяки системі БПД

Деталі

DSCN1909

11 грудня 2018 року у приміщенні обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини» відбулася прес конференція на тему «Захист прав людини у системі безоплатної правової допомоги», яка проведена у рамках Всеукраїнського тижня права.

Захід мав на меті поінформувати як діяти у випадку порушення своїх законних прав та інтересів, як громадяни можуть захистити свої права, звернувшись до фахівців системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які співпрацюють з системою.

Модератором заходу виступив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександр Черчатий.

Детальніше...

Правовий орієнтир та вікторину провели для чутівських школярів

Деталі

10122018 Сhutivska ZOSH

10 грудня 2018 року в опорному закладі «Чутівська ЗОШ I-III ступенів» заступник начальника Чутівського бюро правової допомоги Анатолій Турчин спільно з учителем правознавства Галиною Бездітко, керівником правового клубу «Аргумент» Валентиною Ламаш в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою реалізації заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права у Чутівському районі, провели «Правовий орієнтир» для учнів 7-8 класів на тему: «Є права в кожного з нас».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Як громадянам вдалося захистити свої права завдяки системі безоплатної правової допомоги, отримати виправдальні вироки, захиститися від домашнього насильства та отримати пенсійні виплати журналісти дізнаються під час прес-конференції
  2. Затверджений План заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права
  3. Під час проведення Дня бібліографії «Мої права – моє життя» говорили про можливості системи БПД
  4. Правові основи призначення пенсії за віком
  5. Клієнт місцевого центру зміг реалізувати своє право на отримання пенсії у зв’язку з втратою годувальника
  6. Готуємося до проведення Всеукраїнського тижня права
  7. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №40
  8. Презентовано ґендерну стратегію системи БПД
  9. Що таке домашнє насильство та як захиститись від нього?
  10. Долучаємось до акції «16 днів проти насильства»
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам