Архів новин  

Лютий 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

У Полтаві обговорили реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

img 2818 0

Реалізуючи пріоритетні завдання та ключові реформи Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги, 21 лютого 2018 року, відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого з начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком. Під час заходу сторони обговорили спільний план заходів з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», основною метою якого є підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян шляхом інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Детальніше...

Про новели у чинному законодавстві розповіли педагогам Полтавського професійного ліцею

Деталі

IMG 20180220 154203

20 лютого 2018 року, заступниця начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко взяла участь у засіданні методичної комісії з виховної роботи педагогічних працівників Полтавського професійного ліцею. Метою заходу було поінформувати педагогів навчального закладу про зміни у чинному законодавстві, які стосуються діяльності навчальних закладів, а саме: про набуття чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та про реалізацію в Україні проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Детальніше...

Правова допомога та правопросвітництво громади – пріорітетніі завдання працівників системи безоплатної правової допомоги

Деталі

2233

Працівники Лубенського місцевого центру проводять правопросвітницьку роботу серед безробітних в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Тимчасово безробітні – категорія людей, якій часто необхідна правова консультація. Для того, щоб люди знали свої права та могли ними користуватись, фахівчині бюро правової допомоги відвідали центри зайнятості, де ознайомили громадян з можливість скористатись правом на отримання безоплатної юридичної консультації, а також у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу» отримати адвоката для захисту своїх прав.

Детальніше...

Завдяки адвокату системи БВПД було збільшено розмір аліментів на утримання дитини

Деталі

2002

Наприкінці жовтня 2017 року до Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка С., яка повідомила, що рішенням Чутівського районного суду Полтавської області з колишнього чоловіка на її користь стягуються аліменти на утримання неповнолітньої доньки. Розмір аліментів становить ¼ частини заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення дитиною повноліття. Також заявниця повідомила, що дізналася від знайомих про зміни в законодавстві щодо можливості  збільшення розміру аліментів.

Детальніше...

Представникам органів місцевого самоврядування Котелевщини розкажуть про актуальні правові питання для громад

Деталі

809d1083232e18830f8b462e83fe2cb9

22 лютого 2018 року о 10.00. за адресою: с-ще Котельва, вулиця Полтавський шлях, 221, зала засідань Котелевської РДА відбудеться кущовий семінар на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

           До участі у семінарі запрошуються депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, держслужбовці, представники громадських організацій Котелевського району.

Детальніше...

Журналістам Полтавщини розповіли як захистити свої права

Деталі

27973119 1291167524318866 5580879646264231797 n

15 лютого, у Полтаві відбувся семінар-тренінг для представників ЗМІ та поліцейських, що відповідають за взаємодію з мас-медіа на місцях.Участь у заході взяв директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександр Черчатий. 

Семінар-тренінг ініційований Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області спільно з Полтавською обласною організацією Національної спілки журналістів України. Захід проходив у 2 етапи, теоретичний та практичний, та мав на меті підвищити правову обізнаність журналістів, а також сприяти недопущенню порушень їх законних прав та інтересів.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області консультує про особливості подачі електронних декларації
  2. Відбулися чергові комунікативні заходи з представниками поліції
  3. Про права людини та обов’язки державних службовців розповіли юристам Чутівщини
  4. Юристи системи БПД підвищували свою обізнаність з норм чинного законодавства
  5. Обговорення напрямів співпраці
  6. У Полтаві презентували проект «Школа місцевого самоврядування»
  7. Вітаємо з Днем народження адвоката системи БВПД Божко Тетяну Борисівну!!!
  8. Вітаємо з Днем народження начальника відділу правової інформації та консультацій Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Жорника Ігора Борисовича!!!
  9. Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області консультує про особливості надання додаткової відпустки одинокій матері (одинокому батькові)
  10. Як запобігти та протидіяти домашньому насильству дізналися студенти Коледжу управління економіки і права
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.01.2018):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)